منوی اصلی
 لینک های مهم
 پیام مدیر عامل

باسمه تعالی

کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی همدان به عنوان نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در زمینه تولید محصول با کیفیت و بزرگترین تولید کننده قطعات پیش ساخته بتنی در استان همدان مطرح است .
در این مسیر، استراتژی من و تیم مدیریتی جدید کارخانه به سه محور سلامت، شفافیت و تکریم استوار گردید. اعتقاد راسخ دارم سلامت و پاک دستی؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر و رسالتی پایدار است و فاکتور سلامت از ملزومات اداره هر بنگاه اقتصادی است .
از سوی دیگر با شفاف سازی، بسترهای فعالیت در حوزه صنعت قطعات پیش ساخته بتن را ساماندهی کردیم تا فضا برای حضور همه یکسان باشد. البته در ایجاد چنین فضایی، فشارهایی بر پیکره کارخانه و مدیران کنونی کارخانه نیز وارد گردید اما به هیچ عنوان مرعوب مشکلات پیش رو نشده و در ادامه فعالیتمان برای کسی پرانتز باز نخواهیم کرد.
در زمینه تکریم مشتریان نیز با توجه به اینکه کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی یک شرکت بازرگانی معتبر است لذا تکریم مشتری و احترام به دغدغه های منطقی آنان برای تیم مدیریتی جدید جایگاه خاصی دارد.
نگاه ما یک نگاه با ساختار بین المللی است؛ نگاهی با حضور و رقابت در بازارهای کشوری و حتی بین المللی. به همین دلیل عمده ترین برنامه ها در سال جاری اصلاح ساختار بازرگانی، رفع موانع فروش، اصلاح قیمت های متناسب با بازار، توسعه و بازسازی زیر ساخت ها، افزایش توان تولید و فروش می باشد.
در همین زمینه معتقدیم کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی یک شرکت ملی و دارای مسئولیت اجتماعی است؛ بنابراین به تمامی همکارانم این مسئله را تاٌکید کرده ام که توجه خود را به توسعه و کیفیت تولید معطوف بدارند.
کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی شرکتی با ظرفیت تولید با پتانسیل بالا می باشد و توانایی رهبری بازار منطقه را در بحث صنعت قطعات پیش ساخته دارد.
این کارخانه و کارخانه های مشابه دیگر در سطح کشور، متعلق به تمامی کارکنان در حوزه سازمان ملی زمین و مسکن می باشد. ما امانت دار این عزیزان هستیم، بنابراین ماموریت های محوله تکلیفی است بر دوش من و همکارانم که هیچ گاه آن را زمین نگذاشته و با مدیریت در مسیر با اهداف مشخص گام بر می داریم.
تردید ندارم با روحیه فعلی و سلامت نفس و اراده مدیران فعلی کارخانه خواهیم توانست قصور گذشته را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنیم.
البته کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی برای رسیدن به ظرفیت واقعی، نیازمند همراهی و کمک مدیران سازمان ملی زمین و مسکن می باشد.
ذکر این مسئله در پایان ضروری است که با توجه به دیدگاه و دغدغه های اقتصادی مقام معظم رهبری و نام گذاری یکسال(سال93) به همین نام به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی که نشان از دغدغه های ایشان در رفع مشکلات اقتصادی دارند؛ کارخانه خانه سازی پیش ساخته بتنی نیز به عنوان شرکت بزرگ تولیدی اقتصادی منطقه بایستی در این مسیر گام بردارد.
آنچه مسلم است تکرار شعار اقتصادی نشان از اهمیت ویژه این امر در رشد و توسعه میهن عزیزمان را دارد؛ لذا من و همکارانم با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و بکارگیری شاخص های اقتصاد مقاومتی در راه رسیدن به اهداف مورد نظر نظام، تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت .
بی تردید حفظ دستاوردهای گذشته و رسیدن به اهداف پیش روی کارخانه در مواجه با تحولات و چالش های موجود نیازمند همت ، حمایت و مشارکت همه کارکنان با تکیه به ذات اقدس الهی و حرکتی اراده مدار و مقاومت گونه به سمت افزایش توان تولید با محدودیت بازار است که میتواند توسعه افق های روشن در چشم انداز فعالیت های کارخانه و حماسه آفرینی در عرصه اقتصادی به عنوان سهام دار کوچک این عرصه منتهی شود و تداوم موفقیت ها را تضمین نماید .
از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی همگان را مسئلت دارم.

محسن شابندلو
مدیرعامل کارخانه خانه سازی بتنی همدان


kkbh.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به کارخانه خانه سازی بتنی همدان تعلق دارد