منوی اصلی
 لینک های مهم
 انتصابات


 17 فروردين 1395


با ابلاغ حکمی از سوی مدیر عامل کارخانه
مهندس عباس حمیدی به عنوان مسئول خط تولیدکارخانه خانه سازی همدان منصوب شد

با ابلاغ حکمی از سوی مدیر عامل کارخانه ، مهندس عباس حمیدی به عنوان مسئول خط تولیدکارخانه خانه سازی همدان منصوب شد.با ابلاغ حکمی از سوی مدیر عامل کارخانه خانه سازی همدان، "مهندس عباس حمیدی" به عنوان مسئول خط تولیدکارخانه خانه سازی همدان منصوب شد.

به گزارش سایت کارخانه خانه سازی همدان، مهندس محسن شابندلو در این حکم خطاب به مهندس حمیدی چنین آورده است: با صلوات بر محمد و آل محمد، به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان مسئول خط تولید کارخانه خانه سازی همدان منصوب می گردید. امید است با توکل به خداوند متعال و بهره گیری از تجربیات همکاران و رهنمودهای مدیر محترم دفتر فنی و زیر نظر ایشان و سیاستهای سازمان ملی زمین و مسکن بر اساس شرح وظایف ابلاغی با همکاری دیگر مدیران ارجمند کارخانه موفق و موید باشید، توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان مسئلت می نمایم.

17 فروردين 1395


با ابلاغ حکمی از سوی مدیر عامل کارخانه
خانم زهرا مستقیمی به عنوان مسئول حسابداری کارخانه خانه سازی همدان منصوب شد

با ابلاغ حکمی از سوی مدیر عامل کارخانه خانه سازی همدان، "خانم زهرا مستقیمی" به عنوان مسئول حسابداری کارخانه خانه سازی همدان منصوب شد.

به گزارش سایت کارخانه خانه سازی همدان، مهندس محسن شابندلو در این حکم خطاب به خانم مستقیمی چنین آورده است: بنا به پیشنهاد مدیرمالی کارخانه و موافقت اینجانب و با توجه به کارائی شما در امور مالی و حسابداری و با جدیت کاری که در مدت خدمت خود در کارخانه ارائه نموده اید، طی این حکم به عنوان مسئول حسابداری منصوب می شوید، امید است با تلاش بیشتر در ادامه راه انجام شده این محیط کاملا حساس اقدام شایسته نمایید و در راه خدمت به سیاست های سازمان ملی زمین و مسکن(کارخانه خانه سازی همدان) و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.kkbh.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به کارخانه خانه سازی بتنی همدان تعلق دارد